Dreváky predstavujú tradičnú holandskú obuv, ktorá ponúka množstvo výhod. Zlepší stav vašej chrbtice, ľahko sa kombinuje s doplnkami vo vašom šatníku a na nohe pôsobí zvodne a žensky.

Dnešný trh módy neponúka iba tradičné dreváky, ale aj moderné modely na platforme, alebo podpätku s rôznymi ozdobnými prvkami akými sú pracky, šnúrky, alebo ozdobné lemovania. Práve takýto typ súčasných drevákov sa u popredných módnych návrhárov stal dôležitým doplnkom.

Najväčšou konkurenčnou výhodou drevákov sú ich priaznivé účinky na naše zdravie. Dreváky nedeformujú klenbu nohy, zachovávajú prirodzený anatomický tvar chodidla, zlepšujú stav chrbtice, tvarujú svalstvo a sú nesmierne vhodné aj pre alergikov. Navyše päta je v drevákoch situovaná nižšie ako prsty čo spôsobuje napínanie svalov a v konečnom dôsledku zlepšenie krvného obehu.

Dreváky sú pri ich dlhodobom nosení schopné vytvarovať vaše nohy tak, aby pôsobili neodolateľne a sexy.

Ďalšou prednosťou drevákov je ich dlhá životnosť a ľahká kombinovateľnosť. Dreváky sa dajú nosiť k čomukoľvek. Hodia sa k nohaviciam, rifliam, k sukni či ku šatám. Ľahko zladíte i doplnky ako kabelky, opasky, bižutériu a okuliare.